Refleksoterapia twarzy

Refleksologia twarzy i głowy wprowadza w stan przyjemnego wyciszenia i głębokiego odprężenia. Pobudza procesy samoregulacji i samoleczenia organizmu. Skutecznie wspomaga leczenie wielu schorzeń i dolegliwości. Wydzielanie się podczas masażu endorfin (hormonów szczęścia), serotoniny i innych tzw. neurotransmiterów poprawia nasze samopoczucie.

 

Delikatny masaż twarzy stymuluje mózg, reguluje energetykę organizmu. Poprawia działanie układu immunologicznego, hormonalnego i nerwowego. Badania wykazały, że wyłącznie w refleksologii twarzy „pracuje się” na ciele migdałowatym, odpowiedzialnym za stan emocjonalny i radzenie sobie ze stresem. Dobroczynny wpływ na centralny układ nerwowy sprawia, że refleksologia twarzy i głowy jest rekomendowana w rehabilitacji schorzeń neurologicznych różnego pochodzenia. Pomaga w stanach depresyjnych, lękowych i bezsenności. Dodaje energii, usprawnia pracę umysłu.

 

Refleksologia twarzy to technika bezpieczna i niewiele jest przeciwwskazań do jej wykonywania. Zaleca się serie zabiegów w kilkudniowych odstępach. W przypadku uszkodzeń mózgu i rdzenia kręgowego masaże wykonuje się nawet codziennie.

masaż refleksologiczny twarzy refleksoterapia Wrocław refleksolog

powrót

gabinet podologi i refleksoterapii, leczenie ran przewlekłych - wROCŁAW
podologia, leczenie ran, refleksoterapia, kompresjoterapia

G  A  B  I  N  E  T    S  P  E  C  J  A  L  I  S  T  C  Z  N  Y

.

© PODEA 2015-2020

UL. ROSTAFIŃSKIEGO 9, WROCŁAW

 GABINET PODOLOGICZNY

brodawki

PODOLOGIA

stopa cukrzycowa

LECZENIE RAN

masaż stóp

REFLEKSOTERAPIA

badanie Dopler

KOMPRESJOTERAPIA

odciski i modzele

owrzodzenie podudzi

masaż twarzy

pomiary i dobór

wrastające paznokcie

rany przewlekłe

rekonstrukcja płytki

ortozy indywidualne